Hľadáme lektora/ku anglického jazyka

Jude Connolly

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v súkromnej jazykovej škole v Nitre hľadáme kolegu/yňu ktorý/á by vyučoval/a anglický jazyk v rôznych typoch kurzov:

  • Skupinová výučba – max. 8 študentov v skupine (skupinové kurzy prebiehajú v priestoroch jazykovej školy, v školských kluboch základných škôl a firmách)
  • Individuálna výučba
  • Firemná výučba

Požiadavky na kandidáta

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • Prax vo výučbe anglického jazyka – min. 1 rok
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Priateľské vystupovanie
  • Láska k učeniu
  • Pozitívny vzťah k deťom
  • Flexibilita

Druh pracovného pomeru

  • dohoda
  • živnosť

    Rozsah pracovného pomeru dohodou.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 7 EUR/ 45 min. hod. základná sadzba + príplatky podľa druhu kurzu

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v kvalitnej škole s viac ako 30 ročnou tradíciou
  • Možnosť odborného rastu a sebarealizácie
  • Odborné vedenie
  • Priateľské pracovné prostredie
  • Systém benefitov v oblasti vzdelávania a rekreácie

Kontakt

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, môžete nám poslať svoj životopis a motivačný list v angličtine na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo vyplniť kontaktný formulár.

Pripojte súbory.
Kliknite na ikonu zemegule *