Skip to main content

Barbora Borbélyová

angličtina

Barbora Borbélyová

Barbora, pre menších žiakov „teacher Barbi“, sa s angličtinou stretla až na strednej škole, no odvtedy je neoddeliteľnou šúčasťou jej života. Baví ju motivovať študentov k prirodzenému a praktickému využitiu cudzieho jazyka. Odovzdáva nielen vedomosti, ale aj nadšenie a radosť z učenia.

Kvalifikácia

Barbora v roku 2009 ukončila štúdium na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo so zameraním na anglický jazyk a kultúru a slovenský jazyk a literatúru. Niekoľko rokov sa venovala prekladom textov z rôznych oblastí.

Lásku k učeniu objavovala postupne, v roku 2017 absolvovala doplňujúce pedagogické štúdium a dnes je súčasťou tímu lektorov v našej Jazykovej škole VAGeS.

Zameranie v JŠ VAGeS

Barbora pôsobí ako lektorka jazykových kurzov v školských kluboch detí. Pracuje so škôlkarmi, deťmi na prvom i druhom stupni základnej školy. Je certifikovanou lektorkou kurzov s výnimočnou metódou Teddy Eddie, ktorá je zameraná na deti vo veku 2 - 6 rokov.

Viac o Barbore

Barbora je mamou dvoch úžasných chalanov, a tak trávi takmer všetok voľný čas s rodinou. Ak sa jej podarí ukradnúť si chvíľku pre seba, najradšej ju strávi čítaním alebo prácou v záhrade.