Skip to main content

Jazykové kurzy pre dospelých

Vyberte si ten správny kurz pre vaše potreby.

Pokiaľ si nemôžete dovoliť luxus každodenného štúdia a radi by ste svoj jazyk zdokonaľovali postupne, krok za krokom, na týždennej báze, sú pre vás vhodné dlhodobé kurzy.

Pre rôzne životné situácie, ako je príprava na pracovný pohovor, nástup do firmy, kde sa používa cudzí jazyk, vycestovanie za prácou do zahraničia, alebo aj materská dovolenka, sme pre vás pripravili krátkodobé tematicky zamerané kurzy.

Kurzy prebiehajú buď individuálnou formou alebo v malých skupinkách. Počet neprekračuje hranicu 8 študentov v skupine, čo zaručuje dostatok priestoru na hodine pre každého jedného študenta a pre učiteľa možnosť venovať sa jednotlivých študentom dostatočne individuálne.

Zápisy do kurzov prebiehajú najmä na začiatku školského roka alebo na polrok, avšak pristúpiť do skupinového kurzu, alebo začať s individuálnou výučbou je možné počas celého roka.

Kurzy pre dospelých

Kurzy pre dospelých

Neviete, ktorý kurz si vybrať?

Pokiaľ neviete, ktorý kurz si vybrať, neváhajte sa na nás obrátiť. Položíme vám tie správne otázky, aby sme spolu identifikovali, čo by pre vás bolo najvhodnejšie.

Súvisiace kurzy

Dlhodobé kurzy
Dlhodobé kurzy

Dlhodobé kurzy sú vhodné pre študentov, ktorí si na štúdium jazyka nájdu čas jeden či dvakrát do týždňa a svoju úroveň chcú zlepšovať.

Špecializované kurzy
Špecializované kurzy
Ide o formu tematických jazykových seminárov či kurzov. Majú za cieľ jazykovú zručnosť špecializovať vzhľadom na aktuálne potreby.