Skip to main content

Pracovný pohovor - Job interview

Job interview

Chcete na pohovore urobiť dobrý dojem a získať vytúženú prácu? Je dôležité sa pripraviť. Využite náš krátky a intenzívny kurz a pripravte sa s nami na pracovný pohovor v angličtine najlepšie ako sa dá.

V rámci kurzu sa zameriame na prekonzultovanie a úpravu Vášho životopisu či motivačného listu v cudzom jazyku. Jazykovo Vás pripravíme tak, aby ste na samotnom pohovore pôsobili sebaisto a dokázali presvedčivo odpovedať na rôzne typy otázok o sebe a pracovných skúsenostiach. Preberieme témy z oblasti zamestnania a nasimulujeme pracovný pohovor v cudzom jazyku. Najlepší spôsob ako sa zbaviť stresu spojeného s pohovorom je zodpovedne sa naň pripraviť.

Čaká Vás pracovný pohovor v angličtine? Buďte pripravení.

Typ kurzu: Odborná angličtina B1, B2, C1 (aj iné jazyky)
Rozsah kurzu: 8 x 45 min.
Forma kurzu: individuálna / vo dvojici
Organizácia kurzu: v štyroch 90 minutových blokoch - polointenzívne / intenzívne
Začiatok kurzu: podľa dohody
Cena: 69 Eur/osoba pri dvoch účastníkoch
96 Eur / jedna osoba - individuálna výučba

Keďže sa jedná o kurz, ktorý prebieha vo forme individuálnej výučby, prípadne vo dvojici, vieme jeho organizáciu prispôsobiť vašim časovým možnostiam. Kurz je rozvrhnutý do štyroch 90 minutových blokov, ktoré môžete absolvovať v rozpätí minimálne dvoch dní (2 bloky denne) a maximálne štyroch týždňov (1 blok za týždeň).

V prípade, že máte záujem alebo akúkoľvek otázku ohľadom tohto kurzu kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 903 220 686 alebo na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..