Skip to main content

Angličtina pre dovolenkárov

Angličtina pre dovolenkárov

Chystáte sa dovolenku alebo návštevu zahraničných priateľov? Tento kurz je určený práve pre Vás.

Typ kurzu: Všeobecná angličtina A1, A2, B1, B2, C1 (aj iné jazyky)
Rozsah kurzu: 12 x 45 min.
Forma kurzu: individuálna / skupinová
Organizácia kurzu: v šiestich 90 minutových blokoch - polointenzívne / intenzívne
Začiatok kurzu: podľa dohody
Cena: 79 Eur/osoba pri výučbe v skupine
156 Eur / jedna osoba - individuálna výučba

Angličtina pre dovolenkárov sa zameriava na budovanie a rozvíjanie jazykových zručností a pohodlné zvládnutie rôznych situácii. Naučíme Vás ako sa dohovoriť na letisku, v hoteli, v obchode či v reštaurácii a ako ľahko komunikovať v meste a vo voľnom čase. Pomôžeme vám rozšíriť slovnú zásobu i rozvíjať plynulosť prejavu.

Individuálna forma kurzu

V prípade individuálnej výučby, vieme organizáciu kurzu prispôsobiť vašim časovým možnostiam. Kurz je rozvrhnutý do šiestich 90 minutových blokov, ktoré môžete absolvovať na základe vzájomnej dohody v rozpätí minimálne troch dní (2 bloky denne) a maximálne šiestich týždňov (1 blok za týždeň).

Skupinová forma kurzu

V prípade skupinovej výučby poskytujeme intenzívnu formu - šesť po sebe idúcich pracovných dní, každý deň jeden 90 minutový blok a polointenzívnu formu - dva bloky za týždeň, celkové trvanie tri týždne.

V prípade, že máte záujem alebo akúkoľvek otázku ohľadom tohto kurzu kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 903 220 686 alebo na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..